Lietošanas noteikumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos mūsu veikala piedāvāto preču iegādes noteikumus.

Visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 22%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

Norādītās preču cenas ir spēkā līdz brīdim, kamēr ir pieejama prece. Par preces pieejamību Jūs informēs mūsu operators, pēc pasūtījuma saņemšanas.

SIA Amaro nesaglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompāniju starpniecību saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.

Iegādāto preču garantijas apkalpošana tiek nodrošināta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preces ražotāja noteiktais garantijas apkalpošanas laiks ir norādīts preces aprakstā.

Veicot pirkuma apmaksu ar naudas pārskaitījumu, preces pasūtītāja un maksātāja datiem jāsakrīt, maksājuma uzdevuma piezīmēs jābūt norādītam apmaksājamā rēķina numuram.

Pasūtīto preču piegāde ir paredzēta līdz mājas ārējām durvīm Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē.

Nevaram nodrošināt preces piegādi vietās, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, tādēļ pirms piegādes lūdzam operatoram norādīt tuvāko vietu, kur transporta līdzeklis drīkst apstāties.

Liela izmēra un smagu preču piegādes gadījumā, būsim pateicīgi par palīdzību kurjeram, preces izceļot un pārvietojot, kā arī lūdzam brīdināt iepriekš, ja šāda palīdzība no Jūsu puses nav iespējama.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" (MK noteikumi nr.207) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot ar Distances līguma starpniecību iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

PTAL 12. panta 4. daļa nosaka, ka „Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču vai lietas atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam."

PTAL 12.panta 6. punkts nosaka, ka „patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai, realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta.

PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

Jūsu Amaro.lv

Kontakti

Sazinieties ar mums:
Elektroiekārtas: +371 67954714 Auto aksesuāri: +371 26660043

Reklāma

 

BEZMAKSAS
piegāde pasūtijumam
virs 100 LVL

Tehniskās palīdzības un

servisa pakalpojumi

5 megapikseļu Full HD
0 lux Zems apgaismojums
IP videonovērošanas kameras


AXIS 211W